• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Baigiamasis projekto renginys Vilniuje

  2014-09-25

  Kauno apskrities vyrų krizių centras, baigdamas vykdyti 12 mėn. trukmės projektą "Visiems geriau: darbas su artimoje aplinkoje smurtaujančiais vyrais - tai pagalba smurto aukoms moterims ir vaikams" (EEE finansinių mechanizmų NVO Programa Lietuvoje), rugsėjo 25 d. organizavo baigiamąjį renginį. Jame dalyvavo projekto vykdytojo Kauno apskrities vyrų krizių centro atstovai, taip pat kitų, nuo 2013 m. birželio mėn. veikiančių vyrų krizių centrų iš Utenos, Marijampolės, Šiaulių atstovai. Pranešimus skaitė Kauno apskrities vyrų krizių centro direktorė Dovilė Bubnienė, Utenos apskrities vyrų krizių centro direktorius Egidijus Kornevas, Marijampolės apskrities vyrų krizių centro psichologas Virgilijus Šerkšnas, Kauno apskrities moterų krizių centro socialinė darbuotoja Naura Daukšienė, Telšių krizių centro direktorė Vanda Benaitienė, Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro direktorė Dalia Puidokienė ir Marijampolės moters veiklos centro direktorė Adolfina Blauzdžiūnienė.

  Renginio metu buvo pasidalinta gerąja patirtimi, aptarta smurto artimoje aplinkoje dinamika, darbo su smurtaujančiais artimoje aplinkoje asmenimis poreikis, pagalbos šeimai, kurioje smurtaujama, specifika.
  Šio renginio metu Kauno apskrities vyrų krizių centras, pastebėjęs, jog smurtas artimoje aplinkoje bent 80  proc. susijęs su alkoholio vartojimu, pasiūlė priimti ir valdžios institucijoms pateikti Rezoliuciją dėl prioriteto alkoholio vartojimo mažinimui suteikimo.  Alkoholio vartojimo ir smurto artimoje aplinkoje sąsajos labai akivaizdžios, tad, siekiant mažinti smurto artimoje aplinkoje skaičius, būtina stabdyti alkoholio vartojimą.
   
  Renginio nuotraukos:
    
   
    
   
    
   
    
   

   

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai