• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Klaipėdos miesto merijoje

  2014-09-01

  2014 metų rugpjūčio 28 d. gausi Kauno m. savivaldybės Šeimos tarybos atstovų delegacija lankėsi Klaipėdoje, ten susitiko su Klaipėdos m. savivaldybės Šeimos taryba ir bendravo su Klaipėdos m. savivaldybės atstovais. Susitikimo metu buvo diskutuojama, dėl šeimai palankios aplinkos kūrimo. Klaipėdiečiai pasidalino smulkaus verslo skatinimo patirtimi. Diskutavome apie gyventojams teikiamų paslaugų kokybės gerinimą. Buvo išklausyta Klaipėdos m. savivaldybės ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo patirtis socialinėje srityje. Aptartos plėtros galimybės ikimokyklinėse ir kitose švietimo įstaigose. Klaipėdos m. savivaldybės tarybos nariai papasakojo apie sporto reformos įgyvendinimą Klaipėdos mieste.
  Po susitikimų Klaipėdos miesto merijoje vykome į privatų vaikų darželį „Pasakėlė“, kur mus pakerėjo jo įkūrėjų energija ir entuziazmas, taip pat siekis šiame darželyje teikti įvairias ugdymo ir net sveikatinimo paslaugas vaikučiams.

  Negalėjome nepasinaudoti šia proga ir nepristatyti Kauno apskrities vyrų krizių centro vykdomo projekto „Visiems geriau: darbas su artimoje aplinkoje smurtaujančiais vyrais – tai pagalba smurto aukoms moterims is vaikams“.

  Nuotraukose susitikimo akimirkos ir projekto plakatas Klaipėdos miesto merijoje.

    

   

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai