• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Vyrų linijos pagalba

  2023-04-01

  Vyrų linijos konsultacinės specialistų paslaugos visos Lietuvos vyrams 2023 metais

  Šis projektas yra tęstinis ir nenutrūkstamai vykdomas nuo 2020 metų lapkričio mėnesio. Projekto tikslas - teikti kompleksines konsultacines (psichoterapines, psichologines, edukacines, teisines, socialinio konsultanto) paslaugas telefonu ir (ar) kitomis nuotolinio bendravimo priemonėmis visos Lietuvos vyrams, esantiems sudėtingoje psichologinėje situacijoje, t.y., dėl ekonominių, socialinių, asmeninių sunkumų išgyvenantiems emocines ir (arba) psichologines krizes, įskaitant savižudybės, smurto, priklausomybių riziką.
  Vyrų linijos telefonu 8670 00027 vyrai iš visos Lietuvos darbo dienomis 10-14 val. gauna nemokamą specialistų pagalbą. Projektą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, skyrusi 40 000 Eur 2023 metais.
  Projekto veiklomis numatoma gerinti vyrų, esančių sudėtingoje psichologinėje situacijoje, t.y., dėl ekonominių, socialinių ir(ar) asmeninių sunkumų išgyvenančių emocines ir (arba) psichologines krizes, įskaitant savižudybės, smurto, priklausomybių riziką, psichinę sveikatą.
  Projekto uždaviniai: 1. Teikti psichologinę pagalbą emocines ir psichologines krizes patiriantiems vyrams iš visos Lietuvos.
  2. Teikti psichoterapinę pagalbą emocines ir psichologines krizes patiriantiems visos Lietuvos vyrams
  3. Teikti priklausomybių konsultanto pagalbą emocines ir psichologines krizes išgyvenantiems visos Lietuvos vyrams tais atvejais, kai priklausomybė arba žalingas psichiką veikiančių medžiagų vartojimas turi įtakos ar sąsajų su patiriamomis krizėmis
  4. Teikti teisininko pagalbą emocines ir psichologines krizes išgyvenantiems visos Lietuvos vyrams
  5.Padidinti darbuotojų ir savanorių gebėjimus ir kompetencijas konsultuoti nuotoliniu būdu ir suteikti specializuotą pagalbą.
  6. Kuo plačiau paskleisti informaciją apie Vyrų linijos paslaugas, telefono numerį ir kitą svarbią informaciją.
  7. Formuoti komandą, ruošiantis dar labiau padidinti teikiamų konsultacinių paslaugų visos Lietuvos vyrams apimtį 2024 metais.
  8.Teikti nuotolinę pagalbą elektroniniais laiškais ir naudojant aktyvų pokalbio langą emocines ir psichologines krizes patiriantiems visos Lietuvos vyrams.

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai