• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Smurtinio elgesio keitimo grupės užsiėmimai Kauno miesto vyrams

  2019-04-15

  Pradedame vykdyti smurtinio elgesio keitimo grupės užsiėmimus Kauno miesto vyrams. Projektą „Paslaugos artimoje aplinkoje smurtavusiems Kauno miesto vyrams“ remia Kauno miesto savivaldybės programa „iniciatyvos Kaunui“.

  Tikslinė grupė pasiekiama per Probacijos tarnybą, policiją, seniūnijas, VTAS, socialinių paslaugų skyrių. Tokia pagalba reikalinga ir po smurtinio įvykio asmenims gyvenant kartu (kad išvengti recidyvo - pasikartojimo), o taip pat kai smurtavęs asmuo išeina gyventi kitur (tam, kad išmoktų elgtis nesmurtaujančiai su kitais asmenimis).

  Smurtinio elgesio programą sudaro:

  - individualūs susitikimai su psichologu (5 valandos);

  - grupės užiėmimai su psichologais (iki 30 val.);

  - individualūs arba poros susitikimai su psichologu (iki 10 valandų).

  - teisininko konsultacijos, esant poreikiui;

  - socialinio darbuotojo padėjėjo informavimo, tarpininkavimo, konsultavimo paslaugos (dėl darbo, priklausomybės ar kitų ligų, mokymų socialiniams įgūdžiams poreikio ir pan.).

  Šiame projekte 2019 m. dalyvaus ne mažiau kaip 20 Kauno mieste gyvenančių ir artimoje aplinkoje smurtavusių vyrų. Programos „Iniciatyvos Kaunui“ lėšomis bus apmokėtas elgesio keitimo grupės vadovų ir socialinio darbuotojo padėjėjo darbas, o lėšų kitoms reikalingoms paslaugoms teikti skirs Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Įvyks ne mažiau kaip 5 smurtinio elgesio grupės, kuriose dalyvaus ne mažiau kaip 50 Kauno miesto vyrų. Programos metu jie mokysis streso įveikimo būdų, gerins konfliktų sprendimo įgūdžius, analizuos savo nuostatas, įsitikinimus, emocines reakcijas ir netinkamą elgesį mokysis pakeisti tinkamu.

  Į grupės užsiėmimus registruojama iš anksto telefonu +37063681621. Vietų skaičius labai ribotas, atsižvelgus į skirtą finansavimą, dalyvaus 20 asmenų ir vyks 2 grupės.

  Programos „Iniciatyvos Kaunui“ projektui skirta suma – 1500 Eur (laikotarpiui nuo kovo iki gruodžio mėnesio).

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai