• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Įvyko seminaras

  2009-11-28

  2009 m. lapkričio mėn. 27 d. 10 val. Kauno apskrities vyrų krizių centro ir Kauno apskrities moterų krizių centro iniciatyva įvyko seminaras „Smurtas šeimoje – vyro krizės pasekmė?“. Renginys vyko viešbutyje Hotel Royale Kaunas, Miško g. 11, Kaune.

  Buvo nagrinėjamos šios temos:

  Policijos pareigūnų atliekami patikrinimai ir priimami sprendimai smurto atvejais šeimoje – Kauno VPK Šančių – Panemunės komisriato viršininkas A.Šakickas;

  LR teisinė sitema sprendžiant smurto šeimoje problemą. Ką reiktų keisti? - advokatė L.Svirinavičienė;

  Smurto šeimoje pasekmės vaikui – Kauno miesto VTA skyriaus vyr. specialistė J.Gudiškienė;

  Smurto šeimoje pasekmės: Pravieniškių II-ųjų pataisos namų patirtis – Pravieniškių II-ųjų pataisos namų – atvirosios kolonijos direktoriaus pavaduotojas L.Demjanovas;

  Vyrų ir moterų depresija – KAMKC psichologė J.Bogužienė;

  Kodėl vyrai smurtauja? – Vyrų krizių centro direktorius, psichologas J.Kilijonas;

  Vyrų savižudybių priežastys – psichologė – psichoterapeutė R.Kazlauskienė;

  Vyrų priklausomybės priežastys ir pagalba jiems – Kauno apskrities priklausomybės ligų centro psichologė U.Ledaitė, socialinė darbuotoja I.Pacevičienė).

  Renginio metu nuotaika praskaidrino gitaros ir klarnetų muzika. Kadangi diskusijoms pritrūko laiko, planuosime kitus susitikimus skirtus tik pabendravimui ir diskusijoms. Dėkojame dalyvavusiems policijos, vaiko teisių apsaugos, nevyriausybinių organizacijų atstovams už bendradarbiavimą. Tikimės kad naujai užmegztus kontaktus plėtosime ir palaikysime!

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai