• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Vėl vyko akcija STOP smurtui ir alkoholiui!

  2009-11-16

  Spalio mėn. 30 d. vyko pernai metais pradėta akcija “STOP smurtui ir alkoholiui!”. Kauno apskrities moterų krizių centras kuo nuoširdžiausiai dėkoja Kauno apskrities VPK viršininkui A.Kaminskui už suorganizuota pareigūnų palydą eitynių metu, o taip pat Šančių – Panemunės policijos komisariato viršininkui A.Šakickui ir nepilnamečių inspektorėms, kurie taip pat prisidėjo prie šios iniciatyvos.

  Nesaugu ne tik gatvėje, mokykloje, darbe, bet ir artimiausioje aplinkoje – šeimoje. Vis daugiau vaikų vartoja alkoholį. Šia akcija „STOP smurtui ir alkoholiui!” skatinama jaunuolių iniciatyva sutelkti bendruomenę prieš blogį, t.y. nusikalstamumą, smurtą, priklausomybes ir nesaugumą, siekiama skatinti jaunimo kūrybiškumą ir užimtumą, savanoriškai jiems dalyvaujant prevencinėje veikloje prieš smurtą ir alkoholio vartojimą.

  Spalio mėn. 30 d. 12 val. iniciatyvinė jaunimo grupė apsirengusi specialiai akcijai paruoštais marškinėliais pradėjo eitynes Juozapavičiaus pr. ir tęsė K.Mindaugo pr. ir Laisvės al. Eitynių metu buvo platinami lankstinukai, bendrauta su praeiviais.

  Po eitynių buvo suorganizuota popietė, kurioje dalyvavo ne tik jaunimas, bet ir svečiai iš Kauno m. savivaldybės, Kauno VPK, Kauno apskrities priklausomybės ligų centro. Popietės metu buvo peržiūrimas specialiai jaunimo sukurtas filmas „Norime būti saugūs!”. Toliau popietės metu vyko viktorinos ne tik akcijos dalyviams, bet popietės svečiams.

  Popietę baigėme akordeonisto Simono Paulausko pasirodymu.

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai