• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Pasirašyta darbo su smurtaujančiais asmenimis sisteminio modelio septynšalė bendradarbiavimo sutartis

  2014-12-05

  2014 m. gruodžio 5 d. Kauno apygardos probacijos tarnybos patalpose buvo organizuotas susitikimas, kurio metu buvo pasirašyta septynšalė bendradarbiavimo sutartis tarp Kauno apygardos probacijos tarnybos, atstovaujamos direktoriaus Sauliaus Rajunčiaus, Kauno rajono savivaldybės administracijos, atstovaujamos direktoriaus Ričardo Pudževelio, Kauno apskrities policijos komisariato, atstovaujamo viršininko pavaduotojo, laikinai einančio viršininko pareigas Dariaus Žukausko, Kauno apskrities vyrų krizių centro, atstovaujamo direktorės Dovilės Bubnienės, Kauno apskrities moterų krizių centro, atstovaujamo pirmininkės Aušros Vyšniauskienės, Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, atstovaujamo direktoriaus Lauryno Dilio ir SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro, atstovaujamo direktorės Linos Čapienės.

  Bendradarbiavimo sutartis buvo pasirašyta, siekiant padėti Kauno apygardos probacijos tarnybos Kauno probacijos skyriaus priežiūroje esantiems smurtaujantiems asmenims, tarp jų ir nepilnamečiams, spręsti socialines, psichologines problemas, koordinuoti sutarties šalių bendras pastangas, siekiant padėti prižiūrimiems asmenims reabilituotis ar reintegruotis į visuomenę, vykdyti jų elgesio korekciją, siekiant mažinti smurtą artimoje aplinkoje, taip pat teikti socialinę, psichologinę pagalbą nukentėjusiems nuo smurto asmenims. Sutarties šalys taip pat planuoja organizuoti bendrus išvykimus į smurtaujančių asmenų gyvenamąsias vietas, ypatingą dėmesį skiriant šeimoms, kuriose yra nepilnamečių vaikų. Išvykų metu domėsis, ar nepilnamečiai auga saugioje aplinkoje, nedelsiant reaguos į smurto atvejus.

  Kauno probacijos skyrius šiuo metu prižiūri ir kontroliuoja apie 230 asmenų, gyvenančių Kauno rajono savivaldybės teritorijoje. Iš jų apie 80 asmenų yra bausti už smurtą artimoje aplinkoje.

   

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai