• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Dalyvavome mokymuose apie vyrų įtraukimą į lyčių lygybės judėjimus

  2014-05-30

  Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ir Lygių galimybių plėtros centro pakviesti dalyvavome dviejų dienų mokymuose apie vyriškumo normas ir vyrų aktyvesnį įtraukimą į lyčių lygybės judėjimus. Mokymai vyko Druskininkuose gegužės 26–27 d. Renginyje ypatingas dėmesys buvo skiriamas smurto artimoje aplinkoje prevencijai, kaip siekti, kad vyrai ryžtingai pasipriešintų seksizmui ir diskriminacijai.
  Mokymus vedė ekspertas iš Olandijos Jens van Tricht, kuris nuo 1990 m. dirba su berniukais ir vyrais, skatindamas juos remti lyčių lygybę. Jis yra Europos lyčių lygybės instituto (EIGE) tematinės darbo grupės apie vyrus ir vyriškumą narys, yra parengęs EIGE strateginį dokumentą apie tai, kaip įtraukti vyrus ir vyriškumo tematiką lyčių lygybės srityje.
  Viena pagrindinių Jens domėjimosi sričių yra vyrų smurto vaidmens visuomenėje problematika. Jis yra išvystęs darbo su berniukais smurto prevencijos srityje metodą. Jo apžvelgiamos sąsajos tarp lyties ir smurto, teorinės įžvalgos ir praktiniai pavyzdžiai padėjo seminaro dalyviams geriau suprasti vyriškumo tematikos, vyrų įtraukimo į lyčių lygybės judėjimus svarbą, ieškoti naujų aktyvizmo, tinklaveikos ir sąmoningumo kėlimo visuomenėje būdus.
  Šiame seminare dalyvavo Kauno apskrities vyrų krizių centro psichologai Dovilė Bubnienė ir Romas Radzevičius.

  Žemiau – seminaro nuotraukos.

    

    

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai