• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Tarptautinis susitikimas Kopenhagoje

  2014-04-15
  2014 m. balandžio 9-10 d. Kauno apskrities vyrų krizių centro direktorė Dovilė Bubnienė lankėsi Kopenhagoje (Danija), kur dalyvavo tarptautiniame dirbančiųjų su smurtautojais artimoje aplinkoje susitikime (IMPACT/Workshop & WWP founding meeting).

  Susitikime dalyvavo daugelio Europos šalių atstovai: Danijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Airijos, Šveicarijos, Italijos, Ispanijos, Bulgarijos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Suomijos, Austrijos ir kitų. Lietuvą atstovavome, nes jau nuo 2008 m. palaikome bendradarbiavimo ryšius su danais, o taip pat su kitų šalių organizacijomis.

  Susitikimo metu buvo aptarti tarptautinio tinklo kūrimo klausimai. Pasidalinome patirtimi, taip pat išklausėme ispanų, islandų ir kt. šalių atstovų atliktų tyrimų: Marianne Hester (Bristolio Universitetas, Jungtinė Karalystė) ir Jeppe Budde (Askovfonden, Danija) pristatė apžvalginę “Europos tyrimų studiją. Steffen Burger (BAG Täterarbeit HG, Vokietija) paskaitė pranešimą “On the way to standards and routines for the work with perpetrators in Germany. The work of BAG TäHG" , jame pasidalijo savo darbo patirtimi, įžvalgomis. Thangam Debbonaire (Respect, Jungtinė Karalystė) ir Neil Blacklock (Respect, Jungtinė Karalystė), kartu su Heinrich Geldschläger (Conexus, Ispanija) pristatė vadovą darbui su smurtaujančiais ir jų šeimų nariais, išklausė kitų dalyvių nuomonių ir pastabų apie jį.

  Šiame susitikime Dovilė Bubnienė papasakojo apie nuo 2013-09-01 Kauno apskrities vyrų krizių centro vykdomą EEE finansinių mechanizmų NVO programos Lietuvoje vykdomą projektą „Visiems geriau: darbas su artimoje aplinkoje smurtaujančiais vyrais – tai pagalba smurto aukoms moterims ir vaikams“.

  Susitikimo akimirkos:

    
    

   

   

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai