• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Konferencija Seime

  2010-11-05

  PRANEŠIMAS SPAUDAI

  Efektyvumo, siekiant mažinti smurtą artimoje aplinkoje, paieškos

  2011 m. lapkričio 4 d., Seimo „Konstitucijos“ salėje  9.30 -12.00 val. vyks konferencija „Efektyvumo, siekiant mažinti smurtą artimoje aplinkoje, paieškos: smurtinio elgesio keitimo svarba“. Joje pranešimus skaitys Lietuvos, Danijos, Rusijos ir Baltarusijos nevyriausybinių organizacijų bei Lietuvos valstybės įstaigų atstovai.

  Kauno apskrities vyrų krizių centras kartu su partneriu Kauno apskrities moterų krizių centru nuo 2010 m. spalio mėn. vykdo projektą „Bendradarbiavimas tarp Šiaurės šalių, Lietuvos ir Šiaurės Vakarų Rusijos nevyriausybinių organizacijų, teikiant psichologinę ir teisinę pagalbą šeimoms, kuriose smurtaujama“. Projektas finansuojamas Šiaurės ministrų tarybos rėmimo programos Baltijos jūros regiono nevyriausybinėms organizacijoms lėšomis. Projekto vedantysis partneris – Kauno apskrities moterų krizių centras, projekto partneriai – Danijos nevyriausybinė organizacija „Askovgaarden“ (Kopenhaga) ir Rusijos nevyriausybinė organizacija “Enligtenment” (St. Peterburgas).

  Vienas iš pagrindinių vykdomo projekto akcentų – darbas su artimoje aplinkoje smurtaujančiais vyrais ir vyrų smurtinio elgesio keitimo svarba, siekiant mažinti smurto artimoje aplinkoje atvejus. Projektas taip pat suteikė galimybę didinti valdžios bei visuomenės nepakantumą bei smurto artimoje aplinkoje netoleravimą ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Baltarusijoje, Latvijoje bei gerinti specialistų gebėjimus.

  Renginio tikslas – supažindinti Lietuvos valdžios atstovus ir visuomenę su Danijos, kur smurtinio elgesio keitimo programos vykdomos jau daug metų, patirtimi ir tyrimų rezultatais. Taip pat informuoti apie Lietuvoje jau vykdomą darbą su artimoje aplinkoje linkusiais smurtauti asmenimis. Konferencija bus siekiama sukviesti suinteresuotas puses tolesnei diskusijai ir bendram darbui šiuo klausimu. Taip pat norime pasidalinti gerąja bendradarbiavimo tarptautiniame projekte patirtimi.

  Asmuo kontaktams:

  Dovilė Bubnienė, tel. 8 636 81621

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai