• Apie mus
 • Naujienos
 • Programos
 • Projektai
 • Kontaktai
 • Apskritojo stalo diskusija 2010-09-20

  2010-09-20

  2010 m. rugsėjo 20 d. įvyko Kauno apskrities vyrų krizių centro organizuota Apskritojo stalo diskusija “Bendradarbiavimas, teikiant pagalbą šeimoms, kuriose smurtaujama”. Diskusijoje dalyvavo Kauno m. Eigulių, Žaliakalnio, Šančių, Gričiupio, Vilijampolės, Aleksoto, Petrašiūnų seniūnijų specialistai, taip pat Kauno m. Centro policijos komisariato (PK) Centro policijos nuovados, Santakos policijos komisariato, Dainavos PK Girstupio policijos nuovados, Žaliakalnio policijos nuovados specialistai, taip pat Kauno rajono Socialinių paslaugų centro ir moterų krizių centro darbuotojos, Kauno miesto ir Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai ir nevyriausybinių organizacijų “Kauno moterų draugija” ir “Moters pagalba moteriai” atstovai.

  Diskusijos dalyviai turėjo tikslą pasidalinti darbo patirtimi, aptarti šiuo metu mieste ir rajone esamą situaciją. Buvo aptartos ir specialistų galimybės reaguoti bei pagelbėti, esant smurtui šeimoje, o taip pat aptarti esamą ir tolesnį bendradarbiavimą.

  Susirinkusieji buvo supažindinti su šiais metais Kauno apskrities vyrų krizių centro vykdomais projektais, priminta, jog čia nuolat renkamos ir vyksta sunkiai kontroliuojančių savo emocijas, o taip pat ir turinčių kitokių psichologinių sunkumų vyrų grupės.

  Susirinkusieji pasidžiaugė sėkmingais bendradarbiavimo atvejais. Kauno apskrities vyrų krizių centre sulaukiame klientų, kuriuos pas mus nukreipia, o kartais ir palydi policijos pareigūnai (Šančių-Panemunės PN, Girstupio PN ir kt. PN pareigūnai). Nemaža klientų atvyksta siųsti seniūnijų ir vaiko teisių skyriaus specialistų. Bendradarbiavimas su kitomis Kauno mieste pagalbą šeiminio smurto aukoms teikiančiomis NVO ir Kauno rajono krizių centru taip pat yra pastovus ir užtikrina ne tik platesnę informacijos apie teikiamą pagalbą sklaidą, bet ir galimybę padėti didesniam klientų skaičiui.

  « Atgal
  Visiems geriau Spauda apie mus Vyrai kalba apie viską Parašyk savo istoriją Draugai ir rėmėjai 2% parama Paremk jau dabar!

  Apklausa

  Ar patiriate psichologinį smurtą?
  Rezultatai